Ortaca Klima Tamircisi

Klimalar var olduğu günden itibaren gündelik yaşamın son derece önemli bir parçası haline gelmiş olan elektrikli cihazlardır. Ülkemizde de gerek evlerde gerek işyerlerinde sıklıkla kullanılıyorlar. Özellikle Ortaca gibi hem ılıman iklim olan, hem de turizm açısından gözde olan bir kentte sürekli olarak her yerde klima kullanılıyor. Kimi zaman da mekaniksel, elektriksel bu tür cihazlarda sorunlar ortaya çıkabiliyor. Biz de Ortaca klima tamircisi olarak bu alanda bir gereksinim olduğu zaman hizmet vermekteyiz.

 

Klima Tamircisi Ne İş Yapar?

 

Ortaca klima tamircisi olarak tüm Ortaca ölçeğinde hizmet veriyoruz. Marka model fark etmeksizin hizmet veren bir teknik servis kuruluşuyuz. Alanında uzman, eğitimli ve donanımlı bir kadro ile hizmet veriyoruz. Sizden böylesi bir istem geldiği an ilgili arkadaşlarımız adresinize gelerek sorununun çözümü için gerekli çalışmaları yapıyor. Parça değişimi gerekir ise sizin onayınız alınarak garantili ve orijinal parça değişimi yapıyoruz.

 

Ortaca Klima Kart Tamiri
Ortaca Klima Servisi

Ortaca Klima Servis, Bakım, Tamir, Gaz Dolumu, Yedek Parça ve Kart Tamir Hizmetleri İçin

Klima Tamir Fiyatları Hakkında

Ortaca klima tamircisi olarak fiyatlarımız hakkında da bilgi vermemiz gerekir ise fiyatlarımız piyasa araştırması yaptığınızda sizin de göreceğiniz üzere üstün hizmet kalitemiz de göz önüne alındığında son derece uygundur. Fiyatlarımız klimanın markasına, modeline göre değişim göstermez. Standart bir klima tamir onarım ücretimiz vardır. Eğer ekstra olarak parça değişimi var ise o zaman bu parçanın değişim ücreti de faturaya yansıtılır.  Onun dışında yol vb. ücretler alınmaz.

| Ortaca Klima Servisi Telefon :  0252 692 51 17 
| Ortaca Klima Servisi Whatsapp : 05423321219