Dalaman Klima Bakımı

Günümüzde insanların yaşamını kolaylaştıran birbirinden farklı objeler var. Bu objeler farklı gereksinimlere hitap ediyor. Ortaya çıktığı günden itibaren insanların en çok kullandığı ürünlerden bir tanesi de klimalardır. Kullananların çok iyi bildiği gibi klimalar duvara monte edilen ve hem ısıtma, hem de soğutma özelliği olan beyaz eşya grubunda yer alan ürünlerdir. Çok farklı markaların çok özel kumandalı farklı güçlerde klimaları vardır. Her tür benzer üründe olduğu gibi klimaların da yılda en az bir kere bakımının yapılması gerekir ki biz de Dalaman klima bakımı Dalaman kentinde markası modeli fark etmeksizin tüm klimalar için bakım servisi hizmeti veriyoruz. Alanımızda da oldukça iddailıyız.

 

Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

 

Dalaman klima bakımı olarak klimalarınızın bakımı ilgili standartlara uygun bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Markasına, modeline göre klima bakımına uygun olan cihazlar ile temizlik, kontrol, sistemin düzgün çalışıp çalışmadığı kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Gerekli olması durumunda parça değişimini de müşteri onayı alarak gerçekleştiriyoruz. Klima bakımlarını çevreye hiçbir biçimde zarar vermeden ve kirletmeden gerçekleştiriyoruz. Sizlerden bize böyle bir istem geldiği zaman belirlenen gün ve saatte adresinize gelerek klima bakımı yapıyoruz.

 

Dalaman Klima Bakımı
Dalaman Klima Servisi

Dalaman Klima Servis, Bakım, Tamir, Gaz Dolumu, Yedek Parça ve Kart Tamir Hizmetleri İçin

Klima Bakım Fiyatları

Dalaman klima bakımı fiyatlarımız hakkında da bilgi vermek gerekir ise modeli, markası fark etmeksizin standart bir bakım ücretimiz vardır. Bunun yanı sıra ekstra bir parça değişimi olursa garantili olarak orijinal parça değişimi yapılır ve bu fiyatlarımıza yansıtılır.

| Dalaman Klima Servisi Telefon :  0252 692 51 17 
| Dalaman Klima Servisi Whatsapp : 05423321219