Fethiye Klima Montajı

Fethiye klima montajı yapan firmamız sadece ilçemizde değil yakın birçok ilçede çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir. Servis ağımız oldukça geniştir. Bünyemizde çalışan personellerimiz işinde uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Klimalarda montaj konusu oldukça önemlidir. Kurulum ve montajı düzgün yapılan klimalar hem randımanlı çalışmakta hem de arıza yapmamaktadır. Bizler servis olarak her marka ve modelde olan klimalarınızın montajını yapmaktayız. Klimanın kurulması gereken duvar, gerekli aparatlar ve uyulması gereken bütün kurallar teknik ekibimizin bilgi ve deneyimli sayesinde olması gerektiği gibi yapılır.

 

Klima Montajı Fethiye

 

Klima montajı Fethiye ilçemizde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmektedir. Sadece montaj konusunda değil bakım ve arıza giderme konularında da bizlere güvenebilirsiniz. 7/24 teknik destek ve temiz işçiliklerimizden faydalanmanız için bizi arayabilirsiniz. Adres değişikliği yapmanız gerektiğinde bizleri arayarak klimanızın sökülmesini ve yeni adrese kurulmasını bizlerden talep edebilirsiniz. Aynı günde hem sökme hem de montaj işlerinizi yaparak sizlere kolaylık sağlamaktayız. Bizi arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Fethiye Klima Montajı
Fethiye Klima Servisi

Fethiye Klima Servis, Bakım, Tamir, Gaz Dolumu, Yedek Parça ve Kart Tamir Hizmetleri İçin

Fethiye Klima Montajı Telefon Numarası

Fethiye klima montajı için telefon numaramızı aradığınızda ekip arkadaşlarımız hemen verdiğiniz adrese gelebilirler. Klimalarınızı yaz ve kış günlerinde devamlı kullandığınızı bilmekteyiz. Müşterilerimizin mağdur olmaması için en yakın tarihe randevu vermekteyiz. Kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak ve klimanızı bize kurdurarak onları verimli bir şekilde kullanmak için hemen bizi arayabilir ve randevu talep edebilirsiniz.

| Fethiye Klima Servisi Telefon :  0252 692 51 17 
| Fethiye Klima Servisi Whatsapp : 05423321219