Dalaman Klima Montajı

Klimalar günlük hayatta ev, iş yeri gibi hemen hemen her yaşam alanında yaygın olarak kullanılan eşyalardır. Beyaz eşyalar her ne kadar uzun ömürlü ve dayanıklı eşyalar olsalar da klimalar, en hassas ve özenli kullanım gerektiren beyaz eşyalardandır. Dalaman Klima Montajı Servisi olarak klimalarınız için ihtiyaç duyduğunuz bakım, onarım, kurulum, parça değişimi ve montaj gibi tüm servis hizmetlerini sunuyoruz.

Klima montajı kendi başınıza yapabileceğiniz bir iş değildir ve tehlikelidir. Bu nedenle klima montajı uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Bizler Dalaman Klima Montajı Servisi olarak klimalarınızın montaj ve kurulum işlemlerini uzman teknisyenlerimizden oluşan teknik ekibimiz aracılığı ile yapıyoruz. Yalnızca yeni satın aldığınız klimalarınızın değil, herhangi bir taşınma durumunuz söz konusu ise halihazırda kurulumu ve montajı yapılmış olan klimalarınızın da sökülmesi ve yeni yaşam alanınızda istediğiniz şekilde konumlandırılması için gereken montaj işlemlerini de yapıyoruz.

 

 

Dalaman Klima Montajı
Dalaman Klima Servisi

Dalaman Klima Servis, Bakım, Tamir, Gaz Dolumu, Yedek Parça ve Kart Tamir Hizmetleri İçin

Klima Servisi Hizmetlerimiz

 

Klimalar direkt olarak hava ile temas etmemizi sağlayan beyaz eşyalardır. Bu nedenle hem kendi sağlığınızı korumak hem de klimalarınızdan uzun vadede en verimli performansı alabilmek adına klimanızın ihtiyaç duyduğu ve belirli aralıklarla yaptırılması gereken bakımlarını yaptırmalısınız. Bununla birlikte klimalarınızı kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanmalı ve düzenli filtre temizliklerini de yaptırmalısınız. Sizlere sunduğumuz tüm servis hizmetlerimizden yararlanmak için Dalaman Klima Montajı Servisi numarasını mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz.

| Dalaman Klima Servisi Telefon :  0252 692 51 17 
| Dalaman Klima Servisi Whatsapp : 05423321219