Ortaca Klima Gaz Dolumu 

Klima, günümüzde sıklıkla kullanılan teknolojik bir cihazdır. Her cihaz gibi, klimaların da zaman zaman bakıma girmeye, kontrol edilmeye ihtiyaçları vardır. Ancak bu şekilde uzun süreli kullanım sunmaktadırlar. Klimalarla alakalı en sık yaşanılan problem ise gaz problemidir. Klima gazı, özelliği itibariyle renksiz bir maddedir ve klimanın çalışmasını sağlamaktadır.

Uzun süreli bir kullanım sağlasa da, klima gazları bitebilmektedir. Gaz azalması veya bitmesi durumunda ise klimalar gerektiği gibi ısıtma ya da soğutma işlevini gerçekleştirememektedir. Bu, hem klimaların kullanım ömrünü ve performansını azaltır, hem de fazla elektrik yakmasına sebep olur. Ortaca’da klima gaz dolumu hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

 

Klima Gaz Durumu Nasıl Tespit Edilir?

 

Ortaca klima gaz dolumu hizmetini ve gaz durumu tespitini gerçekleştirebiliyoruz. Uzun yıllardır kullanılan ya da bakımı eksik bırakılan bir klimanız varsa, gaz durum tespiti yapılmalıdır. Doğru müdahale için öncelikle sorunun tespiti gereklidir. Klima gazının bitmesi halinde, arkadaşlarımız dış üniteyi kapsamlı bir şekilde incelemeye almaktadır. Gaz durumu ise, bu dış ünitede karlanma ve buzlanma olup olmadığına bakılarak tespit ediliyor.

Ortaca klima gaz dolumu için gelen ekiplerimiz, klima incelemesinden sonra en doğru tespiti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Ek olarak; ekiplerimiz boru tıkanması ile ilgili incelemeler de yaparak sizlere profesyonel bir destek sağlamaktadır. Tek yapmanız gereken bizlere bir arıza kaydı bırakmaktır. Sonrasında arkadaşlarımız sizlere ulaşacak ve klimanızın durumuyla ilgili detaylı bir bilgi vererek soruna kısa sürede çözüm sağlayacaklardır.  

Ortaca Klima Gaz Dolumu
Ortaca Klima Servisi

Ortaca Klima Servis, Bakım, Tamir, Gaz Dolumu, Yedek Parça ve Kart Tamir Hizmetleri İçin

| Ortaca Klima Servisi Telefon :  0252 692 51 17 
| Ortaca Klima Servisi Whatsapp : 05423321219