Dalaman Klima Tamircisi 

Ülkemizin her bir yeri ayrı bir güzel olup gerek yerli gerek yabancı turistlerin nerede ise tüm mevsimlerde ilgisini çekiyorlar. İşte o kentlerden bir tanesi de Muğla iline bağlı Dalaman ilçesidir. Gözde turizm beldelerinden bir tanesi olan Dalaman kentinde çok sayıda da turistik işletme bulunuyor. Ayrıca  kentte iklim yapısı itibarı ile en çok kullanılan ürünlerin başında klima geliyor. Yaz aylarının kurtacısı olan klimalarda dönem dönem sorunlar yaşanabiliyor. Böylesi durumlarda ise  Dalaman klima tamircisi olarak anında hizmet vermeye başlıyoruz. Firmamız tüm Dalaman ölçeğinde hizmet veren bir teknik servis firmasıdır.

 

Klima Tamircisi Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

 

Dalaman klima tamircisi olarak sizlerden bize böyle bir talep geldiği zaman öncelikle ilgili alanında uzman ve mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışan arkadaşımız adresinize sizinle belirlenen gün ve saatte gelerek sorunun önce ne olduğuna bakar. Sonrasında da hiç zaman kaybetmeden sorunu giderir. Eğer parça değişecek ise garantili ve orijinal parça değişimini sizi bilgilendirerek yapar.

Dalaman Klima Tamircisi
Dalaman Klima Servisi

Dalaman Klima Servis, Bakım, Tamir, Gaz Dolumu, Yedek Parça ve Kart Tamir Hizmetleri İçin

Klima Tamircisi Fiyatları

Dalaman klima tamircisi olarak fiyatlarımızdan da bahsetmemiz gerekir ise fiyatlarımız hızlı bir biçimde hizmet vermemiz ve hizmet kalitemiz göz önüne alındığı zaman son derece uygundur. Standart tüm Dalaman ölçeğinde bir tamir onarım ücretimiz vardır. Ayrıca eğer parça değişimi yapılır ise o zaman parça değişim ücreti fiyatlarımıza yansıtılır. Ödemede ise peşin, kredi kartı ile ödeme gibi değişik ödeme seçeneklerimiz vardır.

| Dalaman Klima Servisi Telefon :  0252 692 51 17 
| Dalaman Klima Servisi Whatsapp : 05423321219