Ortaca Klima Kart Tamiri


Günlük hayatımızın evde ve işte olmak üzere en çok kullanılan ve en önemli eşyalarından biri klimalardır. Hem yaz hem de kış aylarının vazgeçilmezi olan klima zaman zaman arıza verebilir. Klima kartları bu arızaları içinde barındıran seçeneklerinden biridir. Bu elektronik kartların Ortaca klima kart tamiri olarak bakım ve tamir hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Her marka ve modele ait klima kartlarının tamiri tarafımızca yapılmaktadır.


Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak adına personelimiz son derece profesyonel ve tecrübelidir. Ortaca klima kart tamiri olarak klima montaj, tamir, bakım, temizlik ve klima yer değişimi gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Sektörde en iyi olmak için kurulduğumuz günden itibaren gelişimci ve yenilikçi bir tavır sergilemekteyiz.


Ortaca Kart Tamircisi


Ortaca klima kart tamiri elektronik kartların tamir ve bakımını yapmaktadır. Servisimizle iletişime geçerek arıza kaydı oluşturmanız halinde kısa sürede uzman personelimiz bildirdiğiniz adrese gelecektir. En kısa zamanda arıza tespitinde bulunarak giderilmesi için gerekli aşamaları yürütecektir. En kaliteli hizmeti en kısa sürede ve en az maliyetle sunmaya özen gösteren firmamız müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır. 

Ortaca Klima Tamiri
Ortaca Klima Servisi

Ortaca Klima Servis, Bakım, Tamir, Gaz Dolumu, Yedek Parça ve Kart Tamir Hizmetleri İçin

Müşterilerinin arızadan kaynaklı mağduriyetlerini gidermek için minimum zaman diliminde tamir işlemi yapılır. Sektörde kendini geliştirmiş ve uzmanlaşmış personelimiz ürünlerinizi garantili bir şekilde tamir eder. Profesyonel ekibimiz tarafından klima kart arızaları sorunsuz bir şekilde hallolur.

| Ortaca Klima Servisi Telefon :  0252 692 51 17 
| Ortaca Klima Servisi Whatsapp : 05423321219