Dalaman Klima Servisi

 

Klimalar ev ve iş yerleri başta olmak üzere her türlü kapalı yaşam alanlarında oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadırlar. Klimalar direkt olarak hava ile temas etmenizi sağladıkları için sağlığınız açısından dikkatli bir şekilde kullanmanız gereklidir. Ayrıca klimanızın performansı ve kalitesi bakımından da özenli kullanım çok önemlidir. En sık rastlanan arızalanma sebebi ise yanlış kullanımdır. Klimalarınızı sizlere yöneltilen kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Bu şekilde olası arızalanmaların büyük bir kısmının önüne geçmiş olursunuz.

Klimaların arızalanmalarında en sık rastlanan bir diğer neden ise periyodik bakımlarının ve filtre temizliklerinin aksatılmasıdır. Klimalar direkt hava ile temas etmenizi sağlar ve bu nedenle filtre temizliği oldukça önemli bir konudur. Dalaman Klima Servisi olarak klimalarını için gerekli olan periyodik bakım ve filtre temizliği hizmetlerini teknik ekiplerimiz aracılığı ile son derece profesyonel ve titiz bir şekilde sunuyoruz.

Dalaman Klima Servisi
Dalaman Klima Servisi

Dalaman Klima Servis, Bakım, Tamir, Gaz Dolumu, Yedek Parça ve Kart Tamir Hizmetleri İçin

Her Marka ve Model Klimalarınız İçin Gereken Tüm Servis Hizmetleri

 

Dalaman Klima Servisi olarak klimalarınızın arızalanması durumunda arıza tespiti ve giderilmesini kapsayan süreçteki tüm hizmetleri sizlere sunuyoruz. Muğla ilinin Dalaman ilçesinde hizmet vermekteyiz. Her marka ve modeldeki klimalarınız için sizlere sunmakta olduğumuz tüm bakım, onarım, kurulum ve montaj gibi servis hizmetlerimizden yararlanmak için mesai saatleri içerisinde bizleri arayabilir ve sizler için en uygun tarih ve saat için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

| Dalaman Klima Servisi Telefon :  0252 692 51 17 
| Dalaman Klima Servisi Whatsapp : 05423321219