Dalaman Klima Kart Tamiri

Klimalar hem yazın hem kışın insanların hayatını kolaylaştıran bir elektronik cihazdır. Farkı arıza sebepleri ile bazı sorunlar ortaya çıkabiliyor. Klimaların yüksek akımları olduğu zaman kartları yanabiliyor. Dalaman klima kart tamiri konusunda profesyonel ekibimizde sorunlarınızı çözüm bulunuyor ve klima kart tamirinizi yapıyoruz.

Klima Kartı Ne İşe Yarar?

Klima kartlarının genellikle iki farklı devresi bulunuyor. Biri kumanda biri güç devresidir. Bu devreler tek bir kartta hem güç hem kumanda devresini bulundurabileceği gibi ayrı ayrı kartlarda da bulundurabilir. Kumanda devresi kumanda ile verilen komutları yerine getirme işine yarar. Böylelikle klima kontrolü gerçekleşebilir. Mikroişlemci bilgileri, kullanıcının kullandığı kumandadan alır. Böylelikle aldığı bilgileri güç kartına ileterek elektriksel elemanları kontrol eder. Dalaman klima kart tamiri ile de birçok klima modelinin arızası giderebilirsiniz.

Dalaman Klima Kart Tamiri
Dalaman Klima Servisi

Dalaman Klima Servis, Bakım, Tamir, Gaz Dolumu, Yedek Parça ve Kart Tamir Hizmetleri İçin

Klima Kart Arızası

Klima kart arızalarının birçok sebebi olabiliyor. Şebeke gerilimi sırasında kısa süreli bile olsa düşüşler klima kartına ciddi anlamda zarar verebilir. Aniden yükselmelerde zarar veren nedenler arasında yer alıyor. Yakınlara yıldırım düşmesiyle oluşabilen şehirde kesilen elektrik sebebiyle oluşan darbeli gerilim sebebiyle de klima kart arızası ortaya çıkabiliyor. Klimaların uzun süre elektromanyetik alanda kalması da kartlara ciddi anlamda zararlar verebiliyor. En sık rastlanan sorunlardan birisi ise yanlış bakımlardır. Neyden kaynaklanırsa kaynaklansın yaşadığınız bütün klima kart arızaları için Dalaman klima kart tamiri konusunda uzman kadromuzdan yararlanabilirsiniz.

| Dalaman Klima Servisi Telefon :  0252 692 51 17 
| Dalaman Klima Servisi Whatsapp : 05423321219