Fethiye Klima Gaz Dolumu 

Fethiye klima gaz dolumu yapan firma olarak Fethiye ve civarında konuyla ilgili sıkıntılarınızı çözmeye yönelik hizmetler vermekteyiz. Yaz kış kullanımı mümkün olan iklimlendirme amacıyla kullanılan klimalarınızın her türlü kurulum, bakım ve onarımlarını yapmaktayız. Klimanızın markası ve modeli ne olursa olsun gerektiğinde yedek parça temin ve değişimini de yapmaktayız. 

Klimaların bakır olan borularının içinde soğutucu olarak görev yapmakta olan gaz dolanır. Bu gaz herhangi bir şekilde eksilir. Belirli bir seviyenin altına inmesi klimanızın işe yaramaması anlamına gelmektedir. Bu ise bizim hizmet alanımızdır. Eksilen gazın mutlaka tamamlanması gerekir.  

 

Klima Gaz Dolum İşlemi Nasıl Yapılır? 

 

Fethiye klima gaz dolumu olarak başta klimalarınızda oluşan sıkıntılarınız için çözüm üretmeye yönelik her çeşit hizmeti vermekteyiz. Kullanım sıklığı veya herhangi başka nedenle klimalardaki soğutucu gaz eksilme yapar. Klimanızın bakır borularında dolaşmakta olan soğutucu gazın eksilmesi ise klimanızı işe yaramaz hale getirir. Bu durumun tamiri gaz dolum işlemi ile mümkün olmaktadır. 

Klimaların eksilme yapan gazları mutlaka belli bir seviyeye tamamlanmalıdır. Firmamızın güler yüzlü, dürüst ve profesyonel ekibi sizlere bu konuda hizmet vermektedir. 

Klimaların gaz dolum işlemleri ciddi ve teknik bir konudur. Belli bir bilgi ve deneyim gerektirmesi bir yana farklı gazlar hakkında da bilgi sahibi olmayı gerektirmektedir. 

Firmamızın verdiği hizmetler elbette gaz dolumu ile sınırlı değildir. Klimanızın rutin bakım, arıza tespit ve onarım işlemlerini özenle ve uygun fiyatla yapmaktayız.

Fethiye Klima Gaz Dolumu
Fethiye Klima Servisi

Fethiye Klima Servis, Bakım, Tamir, Gaz Dolumu, Yedek Parça ve Kart Tamir Hizmetleri İçin

| Fethiye Klima Servisi Telefon :  0252 692 51 17 
| Fethiye Klima Servisi Whatsapp : 05423321219