Ortaca Klima Servisi

Klimalar hemen hemen her yaşam alanında oldukça yaygın kullanılırlar. Ortaca Klima Servisi olarak sizlere her marka ve her model klimalarınız için ihtiyacınız olan tüm bakım, onarım, gaz dolumu, montaj ve kurulum gibi servis hizmetlerini sunuyoruz. Klimanızın arızalanması durumunda arıza tespiti ve tespit edilen arızanın giderilmesini içeren süreçteki tüm işlemleri alanında uzman teknisyenlerimizden oluşan teknik ekiplerimiz aracılığı ile yapıyoruz.

Klimalarda yaşanan arızalanmaların sebepleri arasında en yaygın olanlar; kullanım hataları, periyodik bakım ve filtre temizliklerinin aksatılmasıdır. Klimalarınızı kullanım kılavuzunda ve kurulum sırasında teknisyenler tarafından sizlere yöneltilen talimatlara uygun bir şekilde kullanmalısınız. Sizlere yöneltilen kullanım talimatları doğrultusunda bir kullanım sağlarsanız olası arızalanmaların da büyük bir kısmının önüne geçmiş olursunuz. Ortaca Klima Servisi olarak klimalarınız için gereken tüm servis hizmetlerini son derece profesyonel bir şekilde ve titizlikle sizlere sunuyoruz.

 

Klima Bakımı ve Temizliği

 

Klimalarınızın düzenli olarak periyodik bakımlarını ve filtre temizliğini yaptırmalısınız. Bu işlemler uzman kişiler tarafından dikkatlice yapılması gerekir. Bazı arızalanma durumlarında klimalarınızın filtre veya parça değişimlerinin yapılması gerekebilir. Bu gibi durumlarda orijinal parça garantisi ve Ortaca Klima Servisi güvencesi ile sizlere sunduğumuz klima servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ortaca Klima Servisi olarak Muğla ilinin Ortaca ilçesinde hizmet veriyoruz. Sizler de klimalarınız için bakım, onarım, kurulum veya montaj hizmetlerimizden yararlanmak için bizleri arayarak randevu talep edebilirsiniz.

 

Ortaca Klima Servisi
Ortaca Klima Servisi

Ortaca Klima Servis, Bakım, Tamir, Gaz Dolumu, Yedek Parça ve Kart Tamir Hizmetleri İçin

| Ortaca Klima Servisi Telefon :  0252 692 51 17 
| Ortaca Klima Servisi Whatsapp : 05423321219