Ortaca Klima Bakımı

Ortaca klima bakım servisi olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetler kapsamında birçok hizmetimiz yer almaktadır. Bunlardan ilki klimalarda yaşanan teknik arıza durumlarını giderdiğimiz onarım hizmetlerimizdir. Onarım hizmetlerimiz kapsamında klimalarınızın markası her ne olursa olsun teknik arıza durumlarını kısa süreler içerisinde çözebilmekteyiz.

Onarım işlemlerinin yanı sıra bakım hizmetlerimiz de klima servisimiz kapsamında müşterilerimize sunulmaktadır. Ortaca klima bakım hizmetlerimiz, klimaların uzun süreler boyunca kullanılabilmesi için en temel işlemlerimiz arasında yer almaktadır. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda düzenli olarak klima bakım ve kontrolleri yaparak, klimaların uzun vadeler boyunca kullanılmasına imkân sunmaktayız. Bunun yanı sıra klimaların monte edilmesi işlemlerinde de montaj hizmetimiz ile müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

 

Ortaca Klima Bakımın Sunduğu Avantajlar

 

Ortaca klima bakım olarak alanında oldukça uzman ve deneyimli teknik servis çalışanlarımız bulunmaktadır. Pratik bilgileri sayesinde yaşanılan teknik arıza durumu her ne olursa olsun kısa süreler içerisinde sorun çözülebilmektedir. 

Ortaca Klima Bakımı
Ortaca Klima Servisi

Ortaca Klima Servis, Bakım, Tamir, Gaz Dolumu, Yedek Parça ve Kart Tamir Hizmetleri İçin

Müşterilerimizin, iletişim numarası üzerinden klima teknik servisimiz ile iletişime geçmesi üzerine sorunu bildirilen işlem, işlem sırasına alınacaktır. Daha sonrasında ise oldukça kısa süre içerisinde yaşanılan teknik arıza durumunu gidermeye çalışırız. Ayrıca acil olarak çözülmesi gereken durumlarda teknik servis ekibimiz ile 7/24 müşterilerimizin hizmetinde olmaktayız. Tüm bu sebeplerden ötürü müşterilerimizden aldığımız memnuniyet geri dönüşlerimiz de oldukça yüksek olmaktadır. Klima servisi için bizimle iletişime geçebilir ve çok daha fazla bilgi alabilirsiniz.

| Ortaca Klima Servisi Telefon :  0252 692 51 17 
| Ortaca Klima Servisi Whatsapp : 05423321219