Dalaman Klima Tamiri

 

Ev, ofis, kafe ya da pek çok kapalı alanda sıklıkla kullanılan pek çok elektronik eşya vardır. Bu eşyalardan birisi de klimadır. Günümüzde hemen hemen her evde klima bulunmasının yanı sıra, klima kullanımı özellikle de iklimi sıcak olan yerlerde tercih edilmektedir. Buna bağlı olarak da sıklıkla arızalanabilecek eşyalar arasında yer almaktadır. Pek çok marka klima için hemen hemen her şehre yetkili servis vermektedir.

Dalaman klima tamiri ve bakım yetkili servisi olarak burada ikamet eden ve klimasında herhangi bir arıza ile karşı karşıya kalan kişilere servis hizmeti vermekteyiz. Klimada ki arıza evde tamir edilemeyecek kadar büyükse yetkili servis, klimayı yerinde tamir etmek için götürmektedir. Fakat kişilerin mağdur olmaması için birkaç gün içinde tamamlanıp teslim edilmektedir. Hem tamir hem de bakım işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Fakat sadece tamir değil aynı zamanda bakım işlerini de yürütmekteyiz.

Dalaman Klima Tamiri
Dalaman Klima Servisi

Dalaman Klima Servis, Bakım, Tamir, Gaz Dolumu, Yedek Parça ve Kart Tamir Hizmetleri İçin

Klima bakımı

 

Dalaman klima tamiri ve bakım yetkili servisi olarak kişilerin klima için sıklıkla ihtiyaç duyduğu bakım hizmetini de vermekteyiz. Klimalar hem yaz hem de kış mevsimlerinde sürekli olarak çalışmaktadır. Klima arızalanması belli başlı sebeplerden ortaya çıkabilmektedir. Buna bağlı olarak da alanında profesyonel bir ekip ile çalışmaktayız. Dalaman klima tamiri ve bakım yetkili servisi olarak hemen hemen her markanın tamir ve bakım işlerini gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra kişileri kullanım konusunda bilgilendirmekteyiz.

| Dalaman Klima Servisi Telefon :  0252 692 51 17 
| Dalaman Klima Servisi Whatsapp : 05423321219