Dalaman Klima Gaz Dolumu

Klima gaz dolumlarını sık sık takip edip düzenli periyodik bir şekilde dolumlarını yapmaya özen göstermeli ve aksatılmamalıdır. Klimanın gazı eksildiğinde soğutma ve ısıtma işlevlerini yerine getirmediği için performansı etkilenir ve düşer. Böylece gereksiz çalışıp enerji tüketimine de sebep olacaktır. Klimalarınızın dezenfeksiyonu ya da polen filtresi değişimi ve benzeri işlemler için Dalaman Klima Gaz Dolumu firmamızın iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Firmamız klimaların gaz dolumlarını yaparak siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Söz konusu gaz, klimaların temin edildiği yerden üretici firmalar tarafından optimize edilmektedir. Uzun yıllar kullanılabilecek şekilde dolumları bu şekilde temin edilir.Fakat gaz kaçakları, borularda yaşanan çatlak, kırılma ve benzeri durumlar gazın bitmesine sebep olmaktadır. Dalaman Klima Gaz Dolumu firması olarak sizlere bu konuda hizmet vermekteyiz.

Gaz Dolumu Nasıl Yapılır?

Dalaman Klima Gaz Dolumu firması olarak klimalarınız için gaz dolumu hizmeti verilmektedir. Klimalarınız için gaz dolum cihazlarınıza aracın markası ve modeli yazılarak bilgileri girilir, klimada bulunan gazı ve yağı tamamen geriye çektikten sonra yeniden basma işlemi yapılır. Bu işlemi manuel olarak yapmak mümkündür. Eğer ki manuel bir dolum yapılacaksa klimanın kaputundaki belirtilen gaz dolumuna bakılır ve oradaki yazan miktar kadar dolum yapılır.

 

 

Dalaman Klima Gaz Dolumu
Dalaman Klima Servisi

Dalaman Klima Servis, Bakım, Tamir, Gaz Dolumu, Yedek Parça ve Kart Tamir Hizmetleri İçin

Şimdi siz de firmamızla iletişime geçerek düzenli olarak klimalarınızın yağ ve gaz dolumlarını yaptırabilir ve hizmetlerimizden yararlanarak güvenli bir şekilde klimalarınızı kullanma rahatlığına ulaşabilirsiniz.

| Dalaman Klima Servisi Telefon :  0252 692 51 17 
| Dalaman Klima Servisi Whatsapp : 05423321219